Wypoczywaj w otoczeniu zieleni

w domkach o wysokim standardzie 

Domki 2 i 3 osobowe w zabudowie bliźniaczej z własnymi aneksami i pełnymi węzłami sanitarnymi oraz z zadaszonym tarasem . Łóżka małżeńskie w 2-osobowych oraz łóżko piętrowe w 3-osobowym.

Domki 4-osobowe są domkami wolnostojącym z aneksem kuchennym i pełnym węzłem sanitarnym oraz z zadaszonym tarasem. Łóżko małżeńskie w większym pomieszczeniu i dwa pojedyncze w mniejszym.

Domek 4+1 osobowy jest identyczny jak 4-osobowy z tą różnicą , że w mniejszym pomieszczeniu jedno z łóżek jest piętrowe.

Domek 5-osobowy jest domkiem wolnostojącym z dwoma sypialniami ( łóżko małżeńskie w jednej + 3 łóżka pojedyncze w drugiej ) z osobną kuchnią i pełnym węzłem sanitarnym i zadaszonym tarasem.

Domek 6-8 osobowy jest domkiem dwukondygnacyjnym .Na górze są dwie sypialnie z  łóżkiem  małżeńskim i jednym pojedynczym w każdej . 

Na parterze jest łazienka oraz strefą dzienna  z anesem kuchennym stołem oraz wersalką mogącą służyc jako dodatkowe spanie dla dodatkowych dwóch osób.

Poznaj ciekawe miejsca w okolicy i w regionie


KANAŁ AUGUSTOWSKI,SANKTUARIUM ŚWIĘTA LIPKA,GALINDIA,PARK DZIKICH ZWIERZĄT W KADZIDŁOWIE,PORT W MIKOŁAJKACH, KWATERA HITLERA W WILCZYM SZAŃCU,KOLEJ WĄSKOTOROWA KLASZTOR WIGIERSKI ,AUGUSTÓW .